Gece Evi Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rpg

Gece Seni Seçti! Kaderin Gece Evi'nde Seni Bekliyor..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hobi Salonu

2 posters
YazarMesaj
Nyx
Admin

│Künye│
Güç Seviyesi:
Hobi Salonu Left_bar_bleue100/100Hobi Salonu Empty_bar_bleue  (100/100)
Rütbesi: Tanrıça
Karakter Türü:

Hobi Salonu Empty
MesajKonu: Hobi Salonu   Hobi Salonu I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 1:08 pm

Butun gun derslerden sonra eglenmek hepinizin hakki.
!!!RP IN!!!
https://gece-evi-rpg.yetkinforum.com
Amy Innovia Ivanovic
4. Sınıf
4. Sınıf
Amy Innovia Ivanovic

Hobi Salonu Empty
MesajKonu: Geri: Hobi Salonu   Hobi Salonu I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 10:44 pm

Buraya geleli daha bir gün olmuştu.
Burayı tanımaya çalışıyordum.Derslerden zaman buldukça bu büyük şatomsu Gece evini tanımaya çalışıyordum.Çok heyecanlıydım çünkü hiç göremediğim yeni yeni yerler görüyordum.Hangi odada yazılıyor hangi odada çiziliyordu merak ediyordum çünkü burdaki her yeri tanımak ve keşfetmek istiyordum.Gece evinin koridorları gaz lambalarıyla aydınlatılmıştı yumuşak ve huzur vericiydi. Koridorlar soğuk ve sessizdi.

Bu koridorda yürürken aklıma çocukluk günlerim geldi.Eskiden arkadaşlarla toplanıp garajda bağırırdık ve sessimiz yankılanırdı burdada aynı şeyi yapsam dikkat çeker miydim?? "Ahh hadi ortalıkta kimse yok" dedi içimdeki yaramaz çocuk ve bende ona uydum "Amyy" diye sesim yankılandı. Ahh işte bu sese bayılıyorum.

Biraz daha yürüdükten sonra hobi salonu denen yere geldim. Burası gerçekten çok büyük ve güzeldi. Herşey çok modern ve klasik döşenmişti. Sanırım burası öğrencilerin dersten sonra biraz stres atması için yapılmıştı ama ben fazla kalamazdım daha çok görmek istediğim yer var..

Hobi Salonu
1 sayfadaki 1 sayfası