Gece Evi Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rpg

Gece Seni Seçti! Kaderin Gece Evi'nde Seni Bekliyor..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

John Navis

2 posters
YazarMesaj
John Navis
6. Sınıf
6. Sınıf
John Navis

John Navis Empty
MesajKonu: John Navis   John Navis I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 3:03 pm

Gecenin karanlığında bir başına sokaklarda dolaşmak.O esen rüzgarın hissettirdiği hazzı yaşamak. Ve unutmamak için her gece dışarıda yollarda dolaşmak. Aslında benim hayatım buydu. Ben buydum sen istesende istemesende. Ta ki o geceye kadar. Yıldızsız bir geceydi. Yine yollarda yine yalnız dolaşırken karşıma çıktın. Unutamadığım suratın “Bana yardım et” der gibiydi. O yardım çağrısını kabul etmeden geçip gitmek. Bir insana yakışmazdı aslında. Ama ben insan değildim ki. Geriye dönüp baktığımda yalnızca boşluğu gördüm her zamanki gibi sadece boşluğu. Yine kendi içimde hayallerimde takılıp kalmıştım. Yaşam dönme hevesimi kaybettiğim yerde bocalayıp durmak beni yoruyor olsa da. Bir yönden o anı hep yaşamak istiyor gibiyim. Bana ne olduğumu her zaman hatırlatan o an unutmak istediğim ama bir o kadarda unutmak istemediğim bir anı canlandırıyordu. Gözlerimin önünden geçen kurşunlar. Önüme düşüp parçalanan insanlar. Ve onların arasında küçük yalnız bir çocuk. Hayatın acı kırbacını daha çok küçükken tatmış. Ama yaşama sımsıkı tutunmuş bir çocuk. Kendi arasında eğlenen ölmüş insanlar ile oynayan bir çocuk işte o benim. Karşımda o zamanki halimde duruyor. Ve bana bakmanı seyrediyorum. Evet anne seni karşımda görüyorum sana dokunmak istiyorum ama zihnimde canlandırdığım bir hayalden öteye geçemiyorum. Yada geçmeyi istemiyorum. Çünkü beni canavar gibi büyüten o günleri zihnimin en derinlerine yakarak kazıyan. Ve bundan zevk alan sendin. Belki seni gördüğümde seni öldürmekten korkuyorumdur. Bunu kim bilebilir ki. Daha ben bile bilemezken. Öğrenmek için ben bile kendimi zorlamıyorken.
Nyx
Admin

│Künye│
Güç Seviyesi:
John Navis Left_bar_bleue100/100John Navis Empty_bar_bleue  (100/100)
Rütbesi: Tanrıça
Karakter Türü:

John Navis Empty
MesajKonu: Geri: John Navis   John Navis I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 3:08 pm

Puanlama 20 üzerinden yapılmıştır.
...
Kurgu 20
...İmla 15
...Akıcılık 15
...Noktalama 17
...Betimleme 20
+_____________
....Puanın 87

6. Sınıf öğrencisisin Çaylak.
https://gece-evi-rpg.yetkinforum.com

John Navis